Jeneratör Bir Kere Alınır, Aksa’dan Alınır! Danışmak için tıklayınız →

Haberler & Duyurular

35 yılda tüm dünyada uzmanlık ve güvenin simgesi haline gelen, 168 ülkeye ihracat gerçekleştiren Türkiye’nin lider markası Aksa Jeneratör, dünya pazarlarındaki yolculuğuna Turquality ile emin adımlarla devam ediyor

DÜNYANIN 168 ÜLKESİNE SATIŞ YAPAN AKSA JENERATÖR TURQUALİTY İLE DAHA GÜÇLÜ

Haberler & Duyurular

35 yılda tüm dünyada uzmanlık ve güvenin simgesi haline gelen, 168 ülkeye ihracat gerçekleştiren Türkiye’nin lider markası Aksa Jeneratör, dünya pazarlarındaki yolculuğuna Turquality ile emin adımlarla devam ediyor

Bireysel kullanımdan dev projelere uzanan geniş yelpazedeki ürün ve uygulamalarıyla jeneratör pazarında bir dünya markası haline gelen Aksa Jeneratör, Türkiye’nin en prestijli markalarının yer aldığı “Turquality” programına kabul edilerek dünya pazarlarında daha güçlü yol almasına yardımcı olacak bir adım daha attı.

35 yıldır uzmanlık ve güvenin simgesi olan Aksa Jeneratör, 168 ülkeye ulaşan ihracatı ve küresel sektörde ilk beş üretici arasında olmasıyla Türkiye ekonomisine yüksek katkı sunan firmalar arasında yer alıyor. 20 yıldır Afrika pazarında yer alarak bu kıtanın gelişimini destekleyen Aksa Jeneratör’ün Türkiye, Çin ve ABD’de üç üretim tesisi bulunuyor. Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika’da 13 ofis, 4 temsilcilikle hizmet veren Aksa, 2018 yılında 1.5 milyar TL ciroya ulaştı. Firmanın cirosunun %65’ini yurtdışı satışlardan sağlandı.

Dev projelere kesintisiz Aksa enerjisi
Uluslararası alanda Gana Kotoka Havalimanı, Aşkabat Olimpiyat Kompleksi gibi dev projelerde yer alan Aksa Jeneratör, son olarak Okyanusya’nın turizm cenneti Vanuatu Cumhuriyeti’yle 10 MW’lik enerji santrali projesine enerji desteği sağladı.
Ar-Ge yatırımlarıyla farklı Pazar ve sektörlerin ihtiyaçlarına yanıt veren yenilikçi ürünler gerçekleştiren Aksa Jeneratör, 8 saniyede sistemi devralan ilk jeneratörü üretti.

Hedef ilk üç üreticiden biri olmak
Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, Aksa Jeneratör’ün 2025 yılına kadar dünyada en büyük ilk üç üretici firmadan biri olma hedefiyle çalıştığını ve Turquality damgasıyla dünya pazarlarındaki prestijine katkı sağlayacak bir adım attığını belirtti. Aksa Jeneratör’ün Türkiye’nin bayrağını 168 ülkede dalgalandırdığı belirten Alper Peker “Aksa Jeneratör olarak dünya çapında birçok enerji santrali, askeri tesis, havalimanı, alışveriş merkezi ve spor tesisi projesinde yer aldık, almaya devam ediyoruz. Ürünlerimiz madencilikten inşaata pek çok sektörde kullanılıyor. Turquality ile dünya pazarlarındaki gücümüzü Türkiye referansıyla daha da artıracağız. Her zaman gücüne ve potansiyeline inandığımız ülkemizi Turquality belgesiyle temsil etmek büyük bir gurur olduğu kadar aynı zamanda büyük bir sorumluluk yüklüyor. Bu sorumlulukla hedeflerimiz için çok daha gayretle çalışacağız. Aksa Jeneratör olarak büyüme stratejisinin bir parçası olarak Afrika ve Hindistan gibi ülkelerin yanı sıra Avrupa’daki yatırımlarımızı sürdürerek dünya pazarında ilk üçe girmeyi hedefliyoruz. Aynı zamanda Afrika ve Güney Amerika pazarlarındaki olası fırsatları takip ederek dünya çapındaki satış ağımızı genişleterek gelişimimizi hızlandıracağız. Uzun dönemde Brezilya ve Avustralya pazarlarında da pazar payını artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.