Şirketimiz

Firmamız tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla jeneratörle ilgili hemen her konuda hizmet verebilecek kapasitededir.

Ekibimiz

Hayatı kesintisiz yaşamak isteyen ve bu konuda bizimle birlikte yürüyen değerli markalarımız var.

ÖZATILIM Ltd. Şti 1993 yılında Çağlayan / Kağıthane'de jeneratör satış ve servis hizmetleri üzerine
Ethem ÖZDEMİR tarafından kurulmuştur.

1993 Yılında Kazancı holding bünyesinde bulunan Türkiye’nin pek çok yerinde yaygın bir şekilde yer alan AKSA POWER CENTER (APC)’larından biri haline gelmiştir.

ÖZATILIM Ltd. Şti.’nin kuruluş amacı ise jeneratör, Satış, Servis ve Kiralama hizmeti vermektir. Firmamız tecrübeli ve eğitimli kadrosuyla jeneratörle ilgili hemen her konuda hizmet verebilecek kapasitededir.

2.2 KVA dan 2500 KVA Aksa jeneretor satış departmanınız ile temasa geçilip ihtiyacınıza cevap vermekteyiz.

Servis ekibimizin tamamı eğitimli teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden tecrübeli servis personelinden oluşmaktadır. Müşterilerimizle sürekli temasta olan tüm servis elemanlarımıza teknik eğitimlerinin yanısıra müşteri ilişkileri gibi özel beceri geliştirme eğitimleride verilmektedir.

Mutlu Müşteri

0+

Mutlu Müşteri
Yıllık Tecrübe

0

Yıllık Tecrübe
Uzman Personel

0

Uzman Personel

Aksa’nın ilk ve en deneyimli APC’si olarak, Aksa’nın şirket kültüründe önemli bir yerde duruyoruz.


  • Çağlayan Adalet Sarayı’nın yaklaşık 200 metre altında kendi binamızda hizmet veriyoruz. Teknik servis olarak, 25 personel 13 araçla 7/24 saat çalışıyoruz. Ayrıca satış ve kiralama departmanı ise 5 personel ve
    3 araçla satış hizmeti veriyor.

  • Servis ekibimiz, İstanbul’daki arızalara en geç 4 saatte müdahale edip arızayı gidermektedir.

  • Kurulduğumuz günlerde sadece Aksa’nın portatif ve 110 KVA’ya kadar jeneratörünü satan bir şirketken 25 yıl sonunda Aksa’nın ürettiği 1 KVA’dan 3000 KVA’ya kadar bütün jeneratörlerini satan ve bütün bunların servisini veren bir şirket haline geldik.

Ekibimiz

Alanında uzman olan ekibimiz, çözüm odaklı ve yenilikçi bakış açısıyla fark yaratmaktadır. Takım olma, müşteri memnuniyeti ve özverili çalışma yapısıyla aile ortamında, kalite hizmet sunuyoruz.

Daha Fazlası İçin

Misyonumuz & Vizyonumuz

27 yıllık tecrübemizle sektörümüzün öncü firmalarından olmak, kaliteli hizmeti sürdürülebilir bir şekilde tüm müşterilerimize vermek amacındayız. Yenilenmek ve hep daha ileriye bakmak amacındayız.

Daha Fazlası İçin

Kurumsal Sorumluluk

Olmak değil oluşmak yapısıyla geçmişine bağlı, geleceğine tutkulu bir model benimsiyoruz. Değerlerimize sahip çıkıyor, aldığımız ve alacağımız kararları ilkelerimiz doğrultusunda şekillendiriyoruz.

Daha Fazlası İçin

Ödüller – Kalite Belgeleri

Sürdürülebilir başarı ve mutlu çalışanlar ile müşterilerimizin memnuniyeti sonucunda defalarca takdir edilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Nice başarıları hep birlikte koşmak dileğiyle.

Daha Fazlası İçin

Sıkça Sorulan Sorular

Jeneratör satışı, satış sonrası destek ve teknik servis konularında soru ve sorunlarınız için çözüm sunuyoruz. Merak ettiğiniz tüm soruların cevapları için uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Daha Fazlası İçin

Mutlu Müşterilerimiz

Uzun yıllara dayanan sürdürülebilir iş ilişkileri, yeni kurulan bağlar ile sağlıklı ve verimli iş birliklerimiz bulunmaktadır. Önceliğimiz kaliteli hizmet, olumlu geri dönüşlerdir.

Daha Fazlası İçin