Software & Hi-Tech

ÖZ ATILIM

Merak ettiğiniz soru ve sorunlarınızın cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz. Cevabına ulaşamadığınız sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öz Atılım ne zaman kuruldu?

1993 yılında Ethem ÖZDEMİR tarafından kuruldu.

Öz Atılım, kaç yıldır AKSA'nın bayisi konumundadır?

27 yıllık tecrübeye sahip Öz Atılım, AKSA POWER CENTER (APC)’lardan biri haline gelmiştir.

Öz Atılım, kaç kişilik ekiple hizmet vermektedir?

25 kişilik uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hizmet kapasitemiz hangi alanları kapsamaktadır?

2.2 KVA dan 2500 KVA Aksa jeneretor satış departmanınız ile temasa geçilip ihtiyacınıza cevap vermekteyiz.

Müşterilerimize satış, servis ve yedek parça, kiralama ve ikinci el konularında hizmet vermekteyiz.

Hizmet sürelerimiz kaç km'lik bir alanı kapsamaktadır?

Servis ekibimiz, İstanbul’daki arızalara en geç 4 saatte müdahale edip arızayı gidermektedir.

businesswoman-corporate-colleagues-talking-P3PSNFM

AKSA

AKSA Jeneratör, ülkemizdeki lider konumunu korumak ve dünya çapında sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen markalarından biri olmayı amaçlamaktadır.

Neden AKSA Jeneratör?

1968 yılında Ali Metin Kazancı’nın kurduğu elektrikli motor fabrikasıyla üretim yolculuğuna başlayan AKSA, 1984 yılında ilk jeneratörünü üretmiş ve kısa zamanda elektrik enerjisi temini için makine ve donanım üretimi konusunda uzmanlaşarak, dünyadaki sayılı jeneratör üreticilerinden biri olmuştur. 1994 yılında Aksa topluluğunun Kazancı Holding adı altında holdingleşmesi ve yeniden organizasyonu ile Aksa Jeneratör bugünkü yapısına ulaşmıştır. Uzun yıllardır Türkiye jeneratör pazarının lideri olan Aksa, Türkiye’nin en büyük 200 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer almaktadır.

AKSA Jeneratör'ün üretim faaliyetleri nasıl işlemektedir?

Aksa Jeneratör, İstanbul (Türkiye, 20.000 m² kapalı alan) ve Changzhou (Çin, 120.000 m² kapalı alan) ve Louisiana (A.B.D., 10.000 m² kapalı alan) şehirlerinde bulunan üretim tesislerinde;1 kVA ile 3000 kVA arası benzin, dizel ve doğal gaz yakıtlı jeneratörler, marin yardımcı jeneratörleri, aydınlatma kuleleri ve jeneratör donanımları üreterek sektörünün lider ve öncü kuruluşlarından biri olmuştur.

Üretiminin %50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör, Asya, Avrupa, Afrika ve Amerika’da bulunan 13 ofisi ile, küresel sektörde ilk 5 firma arasında yer almaktadır.

AKSA Jeneratör ürün çeşitliliği hakkında bilgi alabilir miyim?

Türkiye’de kendi ses testini yapabilen tek jeneratör firması olan Aksa Jeneratör, tüm dünyada geçerli olan IEC 34 (International Electrotechnical Commission – Uluslararası Elektroteknik Komisyonu) standartlarına uygun 28 çeşit ürün imal etmekte ve onaylanmış kuruluş Szutest tarafından denetlenmektedir.

promotion-performance-review-ringsidetalent

Hizmetler

Amacımız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılayabilen bir servis hizmeti ile hayata kaldıkları yerden devam etmelerini sağlamaktır.

AKSA Jeneratör kiralama hizmeti hakkında bilgi alabilir miyim?

Aksa Jeneratör Kiralama, benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile yurtiçi ve yurtdışı kiralık jeneratör ihtiyaçlarını İstanbul ve Dubai merkez ofislerinden karşılamaktadır.

Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyaçlarınızı karşılamada; keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunabilen Aksa Kiralama, 1 kVA – 2500 kVA arasında Türkiye’nin en büyük jeneratör filosuyla hizmet vermektedir.

2. el jeneratör alım - satım hakkında bilgi alabilir miyim?

Güvenilir ve profesyonel 2. el hizmeti vermek için kurulan Aksa 2. El Departmanı, her türlü 2. el jeneratör alım ve satım işlemlerinde hizmet vermektedir. İkinci el jeneratör grupları, konusunda uzman mühendisler tarafından, jeneratörün bulunduğu yerde incelenerek, en iyi şartlarda ve optimum fiyatlarla değerlendirilmektedir. Kalite kontrol testlerinden geçirilmiş ve bütün bakımları yapılmış jeneratör grupları Aksa 2. El Departmanımız tarafından satışa sunulmakta ve satılan 2. el jeneratör grupları periyodik bakım anlaşması ile birlikte garanti kapsamına alınmaktadır. Ayrıca müşteri isteği doğrultusunda, eski jeneratörü yerinden alarak en uygun güçte yeni jeneratör ile değiştirme hizmeti de verilmektedir.

AKSA Jeneratör'ün satış sonrası hizmetler, nelerdir?

Satış sonrası hizmetler; montaj, periyodik bakım, yedek parça ve yer tespitinden oluşmaktadır.