slider2

Kurum Kültürü

AKSA Jeneratör, ülkemizdeki lider konumumuzu korumak ve dünya çapında sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen markalarından biri olmayı amaçlar.

Değerlerimiz

Başarı ancak işe saygı ve kültüre sahip çıkmaktan geçer. AKSA / Kağıthane olarak, satış ve destek ekibimiz ile düzenli toplantılar yapar, kendimizi geliştirmek için sürekli güncel kalırız.

Müşterilerimizin soru ve sorunlarına en hızlı ve doğru bir şekilde çözüm üretiriz.

Eğitim

Arızalara en kısa zamanda müdahale eden deneyimli ekibimiz, güne iş akış ve durum değerlendirme toplantıları yaparak başlar, bilgilerini güncelleyerek teknoloji ve sektörü yakından takip eder.

ÇEVRE

Aksa Jeneratör, ürettiği kabin ve şaseleri boyamak için doğa dostu TGIC-FREE Triglycidyl Isocyanurate ve kurşun içermeyen polyester toz boya kullanmaktadır. Hem çalışanlarını korumakta hem de çevreyi kirletmemektedir.

GERİ DÖNÜŞÜM

Aksa Jeneratör, satışını gerçekleştirdiği ürünlerin ambalaj, naylon ve koli atıklarını Çevko Vakfı (Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı) ile sözleşme yaparak toplatmaktadır.

Gürültü Kirliliğinin Önlenmesi

Türkiye’de kendi ses testini yapabilen tek jeneratör firması olan Aksa Jeneratör, tüm dünyada geçerli olan IEC 34 (International Electrotechnical Commission – Uluslararası Elektroteknik Komisyonu) standartlarına uygun 28 çeşit ürün imal etmekte ve onaylanmış kuruluş Szutest tarafından denetlenmektedir.